realistic-sex-games.com - Realistic Sex Games

Ju Do Të Përshtaten Të Drejtë Në

Ne kemi karakteristika të komunitetit për të gjithë për të përdorur


Kompjuter dhe Celular

Lojërat e faqes sonë janë duke punuar në çdo pajisje


Nuk Ka Nevojë Për Pagesë

Lojra falas seksi në mënyrë të plotë, pa demo, pa regjistrim

Realistic Sex Games

Nga Brenda Lojës

Realistic Sex Games #1 Realistic Sex Games #2 Realistic Sex Games #3 Realistic Sex Games #4 Realistic Sex Games #5 Realistic Sex Games #6 Realistic Sex Games #7 Realistic Sex Games #8 Realistic Sex Games #9 Realistic Sex Games #10
 
Luaj Falas Tani

Lojërat Realiste Të Seksit Do T'ju Bëjnë Të Harroni Shikimin E Pornografisë Tuaj

Argëtimi i të rriturve gjithmonë lëvizte drejt ndërveprimit. Nga tregimet erotike, ne u zhvendosëm në fotografi, pastaj në filma, dhe, së fundmi, për të jetuar cams seksi që janë kulmi i interaktivitetit pornografik, veçanërisht kur çiftëzohet me disa lodra interaktive seksi si për të ashtu edhe për të. Por seksi i kamerës mund të jetë mjaft i shtrenjtë nëse nuk e keni me partnerin ose një mik të mirë Në FaceTime. Ju do të duhet të paguani rreth $1 për minutë në chat privat.

Sidoqoftë, po lind një medium i ri që do ta çojë interaktivitetin në argëtimin e të rriturve në një nivel të ri. Po flas Për Lojërat E Reja Realiste Të Seksit. Megjithëse lojërat xxx kanë ekzistuar për më shumë se dy dekada, vetëm tani motorët dhe teknologjia janë mjaft të përparuara për të ofruar një përvojë të duhur interaktive me personazhe të ngjashëm me jetën dhe, si një bonus, me personalizim të përmirësuar për t'ju lejuar të qij zogjtë dhe djemtë e ëndrrave tuaja. Ne mblodhëm të gjithë titujt e gjeneratës së ardhshme në internet në një koleksion që ofron përvoja interaktive seksuale virtuale me kaq shumë kontroll mbi të gjitha aspektet e ndyrë. Ky kontroll i shtuar mbi çdo lëvizje seksi do ta bëjë trurin tuaj të ndihet sikur është ai që mban kënaqësinë, që është. Dhe kjo do të mashtrojë mendjen dhe trupin tuaj në ndjenjën sikur jeni duke ndyrë në jetën reale. Punon në të njëjtin mekanizëm mendor që ju bën sperma në gjumë kur keni ëndrra erotike.

Përvoja E Lojës Në Lojërat Realiste Të Seksit

Veprimi në kamaren e lojrave për të rritur dikur ishte pikë-klikim. Ju do të klikoni në një pjesë të trupit ose shkurtore kink, dhe një animacion Flas do të fillojë në ekran. Por tani keni simulatorë seksi që luhen si me tastierë ashtu edhe me miun ose me pika të shumta prekjeje në ekranin e pajisjes tuaj celular. Ju do të duhet të futni kombinime çelësash, klikimesh ose trokitjesh në kohën e duhur për të gjetur atë vend të ëmbël që do t'i bëjë personazhet të ankohen dhe sperma.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga një listat e gjata të pozicioneve. Në disa nga lojërat tona, ju mund të tërhiqni, ktheni dhe ktheni trupin e partnerëve tuaj seksualë në çdo pozicion që dëshironi. Ju mund të zhvilloni mënyra të reja të ndyrë në disa nga lojërat tona realiste pornografike. Ju mund të vendosni intensitetin e një akti seksual, të zgjidhni vrimën në të cilën dëshironi të argëtoheni, të eksperimentoni me lodra dhe madje të shijoni kinks master-slave me goditje, shuplakë, skllavëri dhe ndyrë të detyruar.

Shumica e personazheve që do të jeni të ndyrë gjithashtu mund të sperma, qoftë mashkull, femër apo trans. Ju do të merrni një bar progres orgazmë që mund të maxed në asnjë kohë me kinks duhur. Dhe për shkak se këto lojëra janë realiste, orgazmat gjithashtu mund të shkatërrohen nëse e vendosni në vrimën e gabuar pa parathënie, nëse po cumming shumë shpejt ose nëse nuk goditni butonat në kohën e duhur. Kaq shumë elementë e bëjnë veprimin e faqes sonë të ndihet kaq real. Efektet zanore, shprehjet e fytyrës, lëvizja e flokëve, mekanika e lëngjeve dhe përgjegjshmëria e trupit janë vetëm ato të dukshmet. Ka shumë më tepër për të diskutuar një herë tjetër në një postim më të detajuar teknikisht në blog.

Fantazitë Tuaja Do Të Përmbushen Në Një Nivel Më Të Thellë Me Lojëra Realiste Seksi

Ka dy gjëra që një përvojë pornografike duhet t'ju ofrojë kënaqësi për kinks dhe fantazitë që dëshironi të përmbushen në jetën reale. Ju duhet faktori i ndërveprimit për t'ju dhënë kontroll mbi të gjithë takimin seksual dhe për ta bërë atë të ndihet i juaji. Dhe pastaj keni nevojë për partnerin e duhur. Ndërsa ka yje pornografikë për të gjithë trupin, moshën dhe preferencat etnike, ndoshta ka vetëm një që duket disi si motra juaj, dhe ndoshta ajo nuk bën as filma hardcore.

Kjo është arsyeja pse personalizimi në koleksionin Realist Të Lojërave Seksuale është thelbësor për përvojën e përgjithshme. Ne ofrojmë tituj me menu personalizimi në të cilat mund të rikrijoni versionet virtuale të çdo gruaje apo burri që ëndërroni të ndyrë. Ju mund të rikrijoni të famshëm ose të përdorni lëkura të gatshme në disa lojëra, të personalizoni avatarin tuaj, i cili përfshin rregullimin e madhësisë së karit tuaj, dhe madje mund të zgjidhni dhe zhbllokoni veshjet dhe uniformat, lodrat seksuale dhe mjediset në të cilat mund të shijoni veprimin, të tilla si klasa, klube vip strip, plazhe nudiste, biruca seksi dhe shumë më tepër.

Luaj Falas Tani